jaguar
Blog

Wypożyczalnia samochodów sportowych: Dobry pomysł na biznes ?

Urodziny, wesele, a może kręcenie teledysku? Gdy potrzebne jest sportowe auto, można bez problemu wynająć je w przystępnej cenie. Gdzie szukać najlepszych ofert? Jakie modele czekają na klientów? Ile należy za nie zapłacić?

Coraz większe zainteresowanie pojazdami klasy premium powoduje, że jak grzyby po deszczu wyrastają wypożyczalnie, których domeną jest wynajem samochodów sportowych. Można znaleźć je dzisiaj praktycznie w każdym regionie w Polsce. To właśnie tam na klientów czekają jedne z najdroższych, najszybszych i uznawanych za najlepsze samochodów na całym świecie.

Co oferują wypożyczalnie luksusowych aut?

Masz ochotę na przejażdżkę modelem jak Mercedes AMG? A może zawsze interesowały Cię samochody Porsche 911? To tylko niewielki wycinek oferty, jaką przygotowały dla swoich klientów wypożyczalnie samochodów sportowych.

Wypożyczalnia oferująca samochody luksusowe może zaproponować swoim klientom pojazdy, które kosztują fortunę, ale można wynająć je w naprawdę niskich cenach stanowiących ułamek ich rzeczywistej wartości.

Na klientów czekają zarówno klasyki, które na stałe zapisały się w historii motoryzacji, na przykład modele jak wspomniany wyżej Porsche 911, Ford Mustang czy Dodge Challenger. Można także zdecydować się na nowsze pojazdy z limitowanych edycji, na przykład jak Audi R8 Decennium.

Zazwyczaj wypożyczalnie mają od kilku do kilkunastu aut na stanie, ale wtedy, gdy poszukuje się konkretnego modelu, wystarczy po prostu skorzystać z wyszukiwarki internetowej, aby dowiedzieć się w takiej sytuacji, która wypożyczalnia samochodów sportowych może wtedy zaproponować poszukiwany model.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu klasy premium?

W związku z tym, że auta premium kosztują więcej niż zwykłe pojazdy osobowe, trzeba też przyszykować się na większy wydatek związany z ich wynajmem. Cena jest tutaj odzwierciedleniem wartości pojazdu, ale wcale nie trzeba płacić sporo, biorąc pod uwagę koszty modeli luksusowych.

Zazwyczaj dobowy wynajem wynosi około 1000-1500 złotych. Gdy jednak klient zdecyduje się na wynajęcie samochodu na dłuższy czas, na przykład na weekend albo na tydzień, wtedy koszty te maleją, dlatego jedna doba może kosztować tylko około 600-800 złotych.

Z dokładnymi cenami samochodów sportowych na wynajem można zapoznać się na stronach wypożyczalni. Także tam można zarezerwować auto na wybrany termin, żeby mieć wtedy pewność, że będzie ono dostępne konkretnego dnia.

Możliwość komentowania Wypożyczalnia samochodów sportowych: Dobry pomysł na biznes ? została wyłączona