Jak działamy/FAQ


Zobacz jak wygląda współpraca z nami!

Jak długo trwa czas spłaty pożyczki?

Czas spłaty pożyczki jest zawsze wyznaczany indywidualnie zgodnie z życzeniami i możliwościami klienta. Domyślnie jest to 12 miesięcy, ale istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia okresu spłaty zadłużenia.


Kiedy przekazujemy pieniądze?

Staramy się, aby nasi klienci otrzymali wypłatę środków jak najszybciej – maksymalnie to 48 godzin. Najczęściej wypłata ma formę przelewu na konto wskazane przez klienta. Przelew realizowany jest w natychmiast po podpisaniu umowy u notariusza, a księgowany jest zgodnie z godzinami sesji – możemy też wykonać przelew ekspresowy.


Mam negatywną historię kredytowania i komornika. Czy mogę otrzymać pożyczkę?

W takiej sytuacji także umożliwiamy otrzymanie pożyczki pod zastaw nieruchomości. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w takiej sytuacji, a my przygotujemy ci Ciebie indywidualną ofertę – pamiętaj, że dzięki naszym pożyczkom możesz spłacić inne zadłużenia, by w ten sposób wyjść w końcu na prostą.


Jestem osobą bezrobotną. Czy mogę otrzymać pożyczkę?

Tak, również jest to możliwe. Nie wymagamy od naszych klientów zaświadczeń z zakładu pracy.


Nie posiadam Księgi Wieczystej na nieruchomość. Czy mogę otrzymać pożyczkę?

W takiej sytuacji są dwa rozwiązania – pierwsze to założenie Księgi Wieczystej dla danej nieruchomości, drugim jest wyszukanie takiego indywidualnego sposobu na uzyskanie pożyczki, który będzie najbardziej dla niego korzystny.


Czy konieczne jest wymeldowanie się z domu będącego pod hipoteką?

Nie, nie jest to konieczne. Zabezpieczenie jest w tym przypadku formalnością dla pożyczki, dlatego też można mieszkać w domu bez problemów i spłacać jednocześnie raty.


Czy obejrzenie nieruchomości jest płatne?

Nie, nie pobieramy opłaty za sprawdzenie nieruchomości w obecności klienta. Wiemy, że nasi klienci są często w trudnej sytuacji finansowej, dlatego nie stosujemy dodatkowych opłat.


Czy muszę kupować ubezpieczenie nieruchomości?

Nie, nie jest to konieczne. Ubezpieczenie jest indywidualną sprawą klienta.


Co wtedy, gdy nie mogę spłacić pożyczki?

W takiej sytuacji istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty i rozłożenia jej na jeszcze niższe raty, które będą łatwiejsze w spłacie.


Napisz do nas lub zadzwoń!

+48 576 791 946

biuro@pozyczki-pod-zastaw.biz.pl


Formularz kontaktowy